Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

Rozumiemy, że dokonywanie zakupów przez internet łączy się często z różnymi obawami. Jedną z nich jest pytanie: Co jeśli towar, który odbiorę kurierem nie będzie taki jak sobie go wyobrażałem na podstawie zdjęć i opisów w internecie?
Wychodząc naprzeciw tego typu obawom, w przypadku zakupienia w naszym sklepie towaru, który w jakiś sposób nie spełnia Państwa oczekiwań dajemy Państwu możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
W przypadku towaru "na zamówienie" brak możliwości zwrotu.

Zwrot towaru/ Odstąpienie od umowy zawartej na odległość
Aby przyspieszyć procedurę odstąpienia od umowy sprzedaży przygotowaliśmy dla Klientów do pobrania wzór oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Wysłanie go do nas wraz z towarem i dowodem zakupu (paragonem) ułatwi w znacznym stopniu pracę Działowi Zwrotów, Wymian i Reklamacji.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Adres do wysyłki:

Stylomaniak.pl CTT GROUP  Sp. z o.o.
Plac Czerwca 1976r 2 lok 6
02-495 Warszawa
e-mail: sklep@stylomaniak.pl


Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego stylomaniak.pl przysługuje na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru przez konsumenta. Oświadczenie na piśmie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres: CTT GROUP  Sp. z o.o. ul. Plac Czerwca 1976r 2 lok 6, 02-495 Warszawa  lub mailowo na adres sklep@stylomaniak.pl

TOWAR NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ, ABY UCHRONIĆ GO PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU.

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy na podane konto bankowe Klienta. Pieniądze zostaną zwrócone do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeśli będą jakiekolwiek problemy, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.
 

Reklamacja

Towary przesyłane do Klientów są wolne od wad. Na wszystkie towary zakupione w Stylomaniak.pl, przysługuje Państwu uprawnienie złożenia reklamacji z tytułu rękojmi przez okres dwóch lat od daty wydania towaru.

Zgłoszenia reklamacyjnego prosimy w pierwszej kolejności dokonywać elektronicznie - przesyłając wypełnione ZGŁOSIE REKLAMACYJNE na adres sklep@stylomaniak.pl w tytule maila wpisując "REKLAMACJA".

Reklamowany towar w opakowaniu, wraz z wydrukowanym i czytelnie wypełnionym Zgłoszeniem Reklamacyjnym, prosimy odesłać na adres:

CTT Group Sp. z o.o.
Plac Czerwca 1976r 2 lok 6
02-495 Warszawa.

Z uwagi na bezpieczeństwo wysyłanej do nas paczki, polecamy odesłanie jej do nas priorytetowym listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, bądź kurierem.

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl